Rozbudowa i modernizacja szatni przy stadionie gminnym w Karsinie

 (link otworzy duże zdjęcie)

Gmina Karsin zakończyła pracę związaną z rozbudową i modernizacją szatni przy stadionie sportowy w Karsinie o łącznej wartości 418.000 zł. Wykonawcą robót była firma WOD-BUD Stanisława Nilek z Karsina. Po rozbudowie powierzchnia zabudowy budynku zwiększyła się z 72 m2 do prawie 150 m2. W rozbudowanej części znajdują się dwie przestronne szatnie z zapleczem sanitarnym oraz prysznicami. Na parterze znajdują się też pomieszczenia dla sędziów, sanitariaty dla kibiców oraz pomieszczenie magazynowo-gospodarcze. Na poddaszu urządzone zostało stanowisko z balkonem dla spikera. Ponadto przed budynkiem szatni urządzono drugi tymczasowy parking przeznaczony głównie dla kibiców, który w przyszłym roku zostanie ogrodzony i obsiany trawą.

Środki na rozbudowę stadionu pochodzą z samorządu oraz Firmy Sylva z Wiela która, przekazała 50.000 zł na realizację zadania.

Opublikowano: 14 września 2020 11:20

Kategoria: Zrealizowane inwestycje

Wyświetleń: 372

Urząd Gminy Karsin

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "e-Dostępna strona internetowa Gminy Karsin dla osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.