Komunikat Gminnej Biblioteki Publicznej z dnia 13.05.2020 r.

 (link otworzy duże zdjęcie)

    Gminna Biblioteka w Karsinie informuje, że w związku z epidemią koronawirusa opracowano wytyczne dotyczące funkcjonowania bibliotek. Zostały one przedstawione stacji sanitarno – epidemiologicznej, która wydała pozytywną opinię na temat otwarcia bibliotek w gminie Karsin.

Otwarcie bibliotek w gminie Karsin nastąpi od wtorku 19 maja 2020r.

Biblioteki będą czynne krócej – 3 godziny dziennie. Oddziały w Karsinie, Wielu i Osowie będą otwarte od wt. do pt. w godz. 1400-1700, a w soboty 1000-1300, natomiast we Wdzydzach od wt. do pt. w godz. 1500-1800, w soboty 1000-1300.

    Do bibliotek należy wchodzić pojedynczo oraz w maseczkach i rękawiczkach. Ograniczony będzie dostęp do księgozbioru, książki będzie podawał bibliotekarz. Pozycje oddawane przez czytelników będą odkładane na 4 dni kwarantanny i w tym czasie nie będą wypożyczane. Ze szczegółowym regulaminem korzystania z obiektów można zapoznać się przed wejściem do bibliotek.

 

Maria Drewczyńska

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej

Opublikowano: 13 maja 2020 09:53

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 1111

Urząd Gminy Karsin

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "e-Dostępna strona internetowa Gminy Karsin dla osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.