Piknik Rodzinny połączony z obchodami Dnia Dziecka

 (link otworzy duże zdjęcie)

Dnia 8 czerwca b.r. na placu przy scenie nad jeziorem w Wielu odbył się Piknik Rodzinny połączony z obchodami Dnia Dziecka, które organizowało Publiczne Przedszkole w Wielu. Na naszych milusińskich czekało mnóstwo atrakcji. Wszystkie dzieci zostały obdarowane upominkami i zabawkami oraz miały możliwość zrobienia kolorowych tatuaży. Każde z dzieci z wielką radością bawiło się także na dmuchanych zamkach i wielkiej dmuchanej zjeżdżalni. Dużą popularnością cieszyły się wspólne tańce w rytm muzyki oraz możliwość puszczania różnego rodzaju baniek. Wszyscy uczestnicy podziwiali pokaz z udziałem psów policyjnych, zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, a także mogli  podziwiać alpaki. Dzięki organizacji i zaangażowaniu m.in. przedszkolnej Rady Rodziców nie zabrakło także poczęstunku w postaci ciepłego żurku oraz  kiełbasek oraz ciast, babeczek i lodów. Dorośli bardzo chętnie wzięli udział w loterii fantowej, w której wygrywali mnóstwo atrakcyjnych nagród.
Był to dzień pełen niespodzianek i mnóstwa wrażeń. Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry nastrój i uśmiech na twarzy. Dyrektor przedszkola składa podziękowania wszystkim pracownikom przedszkola i członkom Rady Rodziców za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie imprezy, a wszystkim przybyłym za obecność.

Opublikowano: 17 czerwca 2019 10:47

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 624

Urząd Gminy Karsin

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "e-Dostępna strona internetowa Gminy Karsin dla osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.