Budowa placu zabaw przy plaży w Wielu.

Na placu budowy od lewej: Pracownik Urzędu Gminy w Karsinie Tomasz Czapiewski, Zdzisław Godlewski (link otworzy duże zdjęcie)

Trwa budowa nowego placu zabaw przy plaży nad jeziorem w Wielu. Obecnie układana jest kostka brukowa na trakcie stanowiącym dojście do placu oraz w miejscu, gdzie zamontowane zostaną urządzenia siłowni dla dorosłych. Przygotowywana jest również podbudowa pod ułożenie nawierzchni poliuretanowej. Wykonawcą robót jest firma Royal Play z Małkini Górnej. Koszt realizacji zadania wynosi 294.900 zł, z czego 125.000 zł stanowi dotacja ze środków unijnych pozyskanych przez samorząd za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Morenka”. W skład wyposażenia placu zabaw wchodzić będzie dziewięć przyrządów do zabawy i rozwijania sprawności fizycznej tj. huśtawki, karuzele, bujaki, zestawy zabawowe i góra wspinaczkowa. Budowa placu powinna zakończy się już w maju br.

Opublikowano: 12 kwietnia 2019 13:38

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1149

Urząd Gminy Karsin

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "e-Dostępna strona internetowa Gminy Karsin dla osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.