Gminny Obóz Żeglarski w Borsku

 (link otworzy duże zdjęcie)

Właśnie zakończył się obóz żeglarski organizowany przez Klub Żeglarski  „WDA” Borsk przy współpracy z Gminą Karsin. W obozie udział wzięło ogółem 45 uczestników, z czego 22 reprezentowało naszą gminę.

Warto zaznaczyć że tego roku wśród uczestników gościliśmy młodych żeglarzy  ze Szwecji i Belgii, a  najmłodszy miał zaledwie 6 lat. Zajęcia odbywały się na łodziach klasy Optymist i Omega, kajakach oraz na deskach stand up paddle. Ważną częścią obozu było doskonalenie umiejętności pływackich. Dużym zainteresowaniem cieszyła się rozegrana „bitwa morska”. To czym się zajmowaliśmy lepiej oddają załączone fotografie oraz film do których obejrzenia zachęcamy.

Kolejna relacja dotyczyć będzie obozu dla nieco starszej młodzieży który właśnie się rozpoczyna i trwać będzie do 11.08.2018

Z żeglarskim pozdrowieniem

          Czesław Sikora

Opublikowano: 06 sierpnia 2018 07:59

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Filmy:

Wyświetleń: 483

Urząd Gminy Karsin

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "e-Dostępna strona internetowa Gminy Karsin dla osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.