cheap nfl jerseys Do końca wakacji w Karsinie powstanie pięć asfaltowych ulic.
Urząd Gminy w Karsinie
ul. Długa 222, 83-440 Karsin
tel. (58) 687-33-22
fax. (58) 687-31-20
e-mail: ug@karsin.pl
NIP: 591-10-23-729
GODZINY URZĘDOWANIA:
pon.-pt. od 7.00 do 15.00

Komunikaty

  • Pomoc żywnościowa

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Karsinie informuje, iż w dniu 29.05.2018r. oraz 30.05.2018 w godzinach od 8 do 14 w Domu Kultury w Karsinie wydawana będzie żywność w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.

  • Piesek poszukujący właściciela.

    Piesek ma około 2 lat, szczepiony, pod opieką weterynarza. Kontakt w sprawie pieska pod numerem telefonu 889 748 025.

  • Ogniwa fotowoltaiczne

    Wójt Gminy Karsin informuje, iż rozstrzygnięcie konkursu na dofinansowanie montażu ogniw fotowoltaicznych ze środków Urzędu Marszałkowskiego nastąpi w drugim lub trzecim kwartale bieżącego roku.

W ramach zadania wkonane zostaną nowe nawierzchnie asfaltowe z podbudową, odwodnienia oraz chodniki.

W środę 21 lutego w Urzędzie Gminy w Karsinie rozstrzygnięty został przetarg na budowę pięciu asfaltowych ulic w Karsinie tj. Na Skarpie, Poprzecznej, Rozalii Narloch, Słonecznej i 4 Marca. Podzielony był on na pięć części odpowiadających poszczególnym ulicom, w związku z czym oferenci mogli ubiegać się o budowę wszystkich bądź wybranych przez siebie ulic.

Do Urzędu Gminy wpłynęły oferty od trzech firm, z których dwie chciały realizować budowę wszystkich ulic, a jedna była zainteresowana budową tylko trzech. Najtańsza we wszystkich pięciu częściach okazała się oferta Przedsiębiorstwa Usług Drogowo-Mostowych z Kościerzyny, które zadeklarowało realizację całego zadania za łączną kwotę 2,6 mln zł. Druga oferta opiewała na kwotę prawie 3,4 mln zł. Nadmienić należy, że zwycięzca przetargu realizował w ubiegłym roku budowę ulicy Ks. Pułkownika Wryczy w Wielu, gdzie dał się poznać jako solidny i terminowy wykonawca. W marcu zostanie podpisana umowa, a już w kwietniu mogą rozpocząć się prace budowlane. Zakres robót obejmuje budowę prawie 1,5 km nowych nawierzchni asfaltowych z podbudową, odwodnieniem oraz chodnikami. Zakończenie prac planowane jest na koniec sierpnia bieżącego roku.

 

 https://irs.zoomfilings.com/apply/north-carolina/ . marketing